Добре дошли в bg-apteka.com!

Моята Количка 0 бр. 0,00 лв.

Антиинфекциозни средства

Опции за преглед

Items 1 to 12 of 42 total

на страница
Loading...
  • парацетамол, адифарм, главоболие, температура

    ПАРАЦЕТАМОЛ АДИФАРМ - главоболие и температура

    Цена: 2,53 лв.
    ПАРАЦЕТАМОЛ 500МГ 20ТАБЛ, АДИФАРМ
  • АСПИРИН - при простуда и грип

    Аспирин Ултра, 500 mg, 20 табл.

    Цена:

    Редовна цена: 9,53 лв.

    Промо цена 9,05 лв.

    Аспирин 500 mg е аналгетично и антипиретично лекарство и спада към групата на противовъзпалителните субстанции. Аспирин 500 mg е показан за облекчение на симптомите при главоболие, зъбобол, болки в гърлото, менструални болки, болки в мускулите и ставите, болки в гърба, лека артритна болка.
  • Аспирин С, Aspirin C, при простуда и грип, 20 разтворими таблетки

    Аспирин С, Aspirin C, при простуда и грип, 20 разтворими табл.

    Цена:

    Редовна цена: 14,10 лв.

    Промо цена 13,39 лв.

    Аспирин С е аналгетично и антипиретично лекарство и спада към групата на противовъзпалителните средства. Аспирин С е показан за облекчаване симптомите при главоболие, зъбобол, болки в гърлото, менструални болки, мускулни и ставни болки, болка в гърба, леки артритни болки. При простуда или грип за симптоматично облекчаване на болка и повишена температура.
  • Аспирин С, Aspirin C, при простуда и грип, 10 разтворими таблетки

    Аспирин С, Aspirin C, при простуда и грип, 10 разтворими табл.

    Цена:

    Редовна цена: 12,67 лв.

    Промо цена 12,04 лв.

    Аспирин С е аналгетично и антипиретично лекарство и спада към групата на противовъзпалителните средства. Аспирин С е показан за облекчаване симптомите при главоболие, зъбобол, болки в гърлото, менструални болки, мускулни и ставни болки, болка в гърба, леки артритни болки. При простуда или грип за симптоматично облекчаване на болка и повишена температура.
  • АСПИРИН КОМПЛЕКС - грип и настинка

    Аспирин Комплекс, при простуда и грип, 10 сашета

    Цена:

    Редовна цена: 12,86 лв.

    Промо цена 12,22 лв.

    Aспирин Комплекс действа противовъзпалително, намалява температурата, отпушва носа и облекчава простудната болка. Това лекарство се използва за лечение на симптомите свързани с настинка, като повишена температура, запушен нос (назална конгестия) и простудна болка.
  • розалгин, противовъзпалителнo

    Розалгин, 500 mg, 10 сашета

    Цена:

    Редовна цена: 19,21 лв.

    Промо цена 18,25 лв.

    Розалгин съдържа бензидаминов хидрохлорид като активно вещество. Бензидаминът притежава изразени противовъзпалителни и болкоуспокояващи свойства. При локално приложение бензидамин прониква добре в кожата и повърхността на лигавицата и подобрява състоянието на възпалените тъкани.
  • Глимбакс промивка за уста - противовъзпалително

    Глимбакс промивка за уста - противовъзпалително

    Цена:

    Редовна цена: 18,52 лв.

    Промо цена 17,59 лв.

    ГЛИМБАКС 0,074/o /ПРОМИВКА ЗА УСТА/ 200МЛ, А
  • РОЗАЛГИН ИЗИ - при гинекологични операции

    Розалгин Изи, 5 флак. х 140 мл.

    Цена:

    Редовна цена: 23,20 лв.

    Промо цена 22,03 лв.

    Розалгин Изи съдържа бензидаминов хидрохлорид като активно вещество. Бензидаминът притежава изразени противовъзпалителни и болкоуспокояващи свойства. При локално приложение бензидамин прониква добре в кожата и повърхността на лигавицата и подобрява състоянието на възпалените тъкани.
  • ЦИНАБСИН - остри и хронични синузити

    Цинабсин при остри и хронични синузити, 60 таблетки

    Цена:

    Редовна цена: 17,52 лв.

    Промо цена 16,64 лв.

    Цинабсин е хомеопатичен лекарствен продукт. 60 таблетки за смучене в опаковка, блистери с по 20 броя таблетки.Цинабсин е комбинация от четири добре доказани отделни хомеопатични средства, която е особено подходяща за лечение на различните симптоми на синузит (фронтален и максиларен).
  • ТОНЗИЛОТРЕН - рецидивиращи тонзилити

    Тонзилотрен, 40 табл.

    Цена:

    Редовна цена: 14,50 лв.

    Промо цена 13,78 лв.

    Тонзилотрен е комбинация от пет добре доказани отделни хомеопатични средства, която е особено подходяща за лечение на възпаления на лимфните жлези, обграждащи гърлото - като остри фарингити, остри катарални или тонзиларни ангини, а също така и при оперативно отстраняване на сливиците (тонзилектомия).
  • вируксан форте 1000 мг 24 сашета, viruxan forte

    Вируксан Форте, 1000 мг, 24 сашета

    Цена: 43,06 лв.
    Вируксан Форте е лекарствено средство, без лекарско предписание, за употреба при настинка и грип. Има противовирусен ефект и имуноактивиращо действие.
  • панадол,бебе,сироп,против,температура,болка,цена,парацетамол,зъбки,зъбобол,цени, възпалено,гърло,инфекции,варицела, panadol baby sirop

    Панадол Бебе Сироп, 120 мг / 5 мл, 100 мл

    Цена:

    Редовна цена: 9,91 лв.

    Промо цена 9,42 лв.

    Panadol Baby е суспензия с приятен ягодов вкус, без захар и алкохол и съдържа парацетамол - аналгетик (болкоуспокояващо) и антипиретик (понижава температурата). Panadol Baby не дразни стомаха и лесно се дозира.
Опции за преглед

Items 1 to 12 of 42 total

на страница
Широка гама от антиинфекциозни средства без рецепта при леки, тежки и хронични инфекции на ниски цени с бърза доставка. Средства за превенция и лечение на вътрешни, и външни инфекции причинени от вируси, бактерии, настинки, рани и др. Антиинфекциозни средства за контрол на температурата, които са разрешени за продажба он-лайн. * Ние от bilki.bg съветваме да бъдете ОТГОВОРНИ към вашето здраве и здравето на вашите близки! Моля, консултирайте се със специалист и НЕ прибягвайте до самолечение!